دکوراسیون آشپزخانه

  1. دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه نیز بسیار مهم است زیرا اگر آشپزخانه از چیدمان وسایل مناسبی برخوردار نباشد روی میزان کارایی فضا اثر منفی می گذارد.فضای آشپزخانه جزء فضاهای کلیدی و کاربردی در هر خانه می باشد که در طی شبانه روز افراد خانواده (بیشتر مواقع کدبانوی منزل) وقت خود را در آن سپری می کنند.

موقع طراحی دکوراسیون آشپزخانه ی خودتون بهتر هستش که چند نکته رو مد نظر داشته باشید:

  • به محل قرار گرفتن و جای وسایل فکر کنید. محل قرار گیری خوراکی‌های صبحانه را نزدیک میز صبحانه بگذارید. وسایل جا به جا کردن ظروف رو نزدیک سینک یا ماشین ظرفشویی در نظر بگیرید. شاید هم بخواهید خوراکی‌ها بعد از مدرسه بچه‌ها را در محلی قرار بدید که راحت‌تر بهش دست رسی داشته باشند و البته بهتر خوراکی‌های سالم و مقوی بذارید.
  • در دکوراسیون آشپزخانه جدید فضایی کافی برای حرکت در نظر داشته باشید. فضای درون آشپزخانه حداقل باید یک متر عرض داشته باشد تا بتوان راحت در آن حرکت کرد و به پخت و پز پرداخت. اگر قصد دارید از آشپزخانه‌های جزیره‌ای یا آشپزخانه بدون اپن استفاده کنید حتما این گزینه را در نظر داشته باشید.
  • ارتفاع مناسب برای قرار دادن مایکرویو یا اجاق توکار را پیدا کنید. ممکن است این ارتفاع به سن کودکان شما هم بستگی داشته باشد، پس حتما این مورد رو هم در نظر بگیرید. شاید بعدا بچه‌ها هم بخواهند در کارهای آشپزی کمک کنند، پس به نسبت قد و ارتفاع کابینت‌های پایین توجه کنید.
  • به محل قرار گیری سطل زباله و بازیافت هم فکر کنید. اگر آشپزخانه بزرگی در اختیار دارید می توانید از کابینت‌های یا سطل‌ها تو کار هم استفاده کنید.
0
مشتریان دائمی
5
نمونه کارها
0
پروژه ها
0
در دست اقدام

راه حل همه مشکلات دست ماست!